Edukacyjne Puzzle - seria T

Łamigłówka dla każdego
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (45)
 • 1 osoba
 • od 7 lat
 • wydanie polskie
Puzzle z serii "T" składają się z czterech specjalnie zaprojektowanych i elegancko wykonanych w drewnie elementów, z których można ułożyć 50 figur. Kształty figur zamieszczone są w instrukcji. Niewątpliwym atutem tych puzzli jest ich edukacyjny charakter - kształtują intuicję geometryczną, rozwijają wyobraźnię przestrzenną oraz zdolność do kreatywnego myślenia. Uczą koncentracji - czyli umiejętności skupienia sie w wybranym problemie oraz spostrzegawczości - czyli zdolności dostrzegania różnych rozwiązań
Wydawca:
Big Fun Republic (Puzzlomatic)
3295

store

Dostępnych 26 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w dniu 13.07.2020


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Puzzle z serii "T" składają się z czterech specjalnie zaprojektowanych i elegancko wykonanych w drewnie elementów, z których można ułożyć 50 figur. Kształty figur zamieszczone są w instrukcji.

Niewątpliwym atutem tych puzzli jest ich edukacyjny charakter - kształtują intuicję geometryczną, rozwijają wyobraźnię przestrzenną oraz zdolność do kreatywnego myślenia. Uczą koncentracji - czyli umiejętności skupienia sie w wybranym problemie oraz spostrzegawczości - czyli zdolności dostrzegania różnych rozwiązań

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 4 drewniane elementy
 • 71 zagadek

4.69
na podstawie 45 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Edukacyjne Puzzle - seria T


Najbardziej przydatne recenzje

Jarek

Liczba recenzji: 2

product.rating.0

Spotkalem się z niesamowitym profesjonalizmem. Obsługa błyskawiczna pełna informacja o każdym etapie przesyłki to przeogromne zalety. Kupowanie w REBEL to ogromna przyjemność. WSZYSTKIM GORąCO POLECAM!!!


Paweł

Liczba recenzji: 24

product.rating.0

Że sklep jest rewelacyjny i zamówiony produkt odebrałem już następnego dnia w idealnym stanie chyba nie musze pisać, bo tak jest niezmiennie od kiedy z rebel.pl korzystam.
Same puzzle natomiast są rewelacyjne (i uzależniające). Pierwszych kilka figur układa się relatywnie długo, potem już idzie lepiej, ale i tak satysfakcja z ułożenia jest duża. Polecam zdecydowanie.


Adam

Liczba recenzji: 6

product.rating.0

Kupiłem tą grę mojej żonie, która jest w ciąży. Z jedej strony się cieszę z drugiej baaaardzo żałuję. Teraz zanim będę mógł z nią normalnie porozmawiać muszę poczekać aż zrobi wszystkie możliwe kombinacje figur z instrukcji obsługi ;) Rewelacja na długie wieczory nie tylko dla dzieci. Polecam.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również: