Rycerze 2: Wiadomość

Pakuj plecak, zbieraj ekwipunek i ruszaj ku przygodzie!
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (2)
 • 1 osoba
 • wydanie polskie
Kontynuacja bestsellerowego komiksu „Rycerze”! Ponownie wcielimy się jednego z trzech dzielnych braci i znów wyruszymy na pełne przygód wyprawy. Po wcieleniu w szeregi straży królewskiej pilnie trenujemy, żeby podwyższyć swoje umiejętności. Jednak sielanka nie trwa długo. Król wzywa nas i prosi o wykonanie misji najwyższej wagi. Trzeba dostarczyć pilną wiadomość hrabiemu z sąsiedniego miasta. Droga jest jednak długa i pełna niebezpieczeństw. Jednak służba nie drużba - zbieraj ekwipunek, pakuj plecak i ruszaj w drogę, bo tutaj bohaterem jesteś Ty! Rycerze 2, czyli: druga cześć bestsellerowego komiksu; doceniony przez rodziców i młodszych graczy; świat rycerzy pełen przygód i zagadek! Gra paragrafowa i komiks w jednym! Komiksy paragrafowe to nowa na polskim rynku wydawniczym propozycja zabawy dla tych, którzy kochają tajemnice, ryzyko i wyzwania. Czytelnik, a zarazem gracz, zostaje dzięki nim bohaterem komiksu i tworzy własną fabułę. Wybiera postać, w którą chce się wcielić, i poruszając się pomiędzy ponumerowanymi kadrami, decyduje o jej losach. Dlaczego komiksy paragrafowe są tak wciągające, pełne emocji i bez reszty angażują gracza? To dlatego, że istnieje wiele sposobów na zakończenie rozgrywki, a czasem również wiele zakończeń komiksu. Wszystko zależy wyborów, jakich dokonuje gracz. To sprawia, że komiksy paragrafowe można czytać wiele razy, z rosnącą ciekawością. Starannie przemyślana mechanika gry, świetna kreska rysowników na długo zatrzymają gracza w świecie walecznych rycerzy, wilkołaków i wampirów, londyńskich detektywów i nieustraszonej łowczyni nagród.
Autor:
Shuky
Ilustracje:
Waltch, Novy
Wydawca:
FoxGames
Liczba stron:
146
Format:
145x210
3495

store

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Kontynuacja bestsellerowego komiksu „Rycerze”! Ponownie wcielimy się jednego z trzech dzielnych braci i znów wyruszymy na pełne przygód wyprawy. Po wcieleniu w szeregi straży królewskiej pilnie trenujemy, żeby podwyższyć swoje umiejętności. Jednak sielanka nie trwa długo. Król wzywa nas i prosi o wykonanie misji najwyższej wagi. Trzeba dostarczyć pilną wiadomość hrabiemu z sąsiedniego miasta. Droga jest jednak długa i pełna niebezpieczeństw. Jednak służba nie drużba - zbieraj ekwipunek, pakuj plecak i ruszaj w drogę, bo tutaj bohaterem jesteś Ty!

Rycerze 2, czyli:

 • druga cześć bestsellerowego komiksu;
 • doceniony przez rodziców i młodszych graczy;
 • świat rycerzy pełen przygód i zagadek!

Gra paragrafowa i komiks w jednym!

Komiksy paragrafowe to nowa na polskim rynku wydawniczym propozycja zabawy dla tych, którzy kochają tajemnice, ryzyko i wyzwania. Czytelnik, a zarazem gracz, zostaje dzięki nim bohaterem komiksu i tworzy własną fabułę. Wybiera postać, w którą chce się wcielić, i poruszając się pomiędzy ponumerowanymi kadrami, decyduje o jej losach.

Dlaczego komiksy paragrafowe są tak wciągające, pełne emocji i bez reszty angażują gracza? To dlatego, że istnieje wiele sposobów na zakończenie rozgrywki, a czasem również wiele zakończeń komiksu. Wszystko zależy wyborów, jakich dokonuje gracz. To sprawia, że komiksy paragrafowe można czytać wiele razy, z rosnącą ciekawością. Starannie przemyślana mechanika gry, świetna kreska rysowników na długo zatrzymają gracza w świecie walecznych rycerzy, wilkołaków i wampirów, londyńskich detektywów i nieustraszonej łowczyni nagród.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • książka w twardej oprawie, 146 stron

4.00
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Rycerze 2: Wiadomość


Najbardziej przydatne recenzje

Storm

Liczba recenzji: 233

Dobry, solidny produkt

Kontynuacja przygód czeka jednak na ukończenie części pierwszej. Produkt wykonany tak jak i poprzednik dobrze myślę że wart swej ceny.


jedi_alan

Liczba recenzji: 192

Dobry, solidny produkt

Przyjemnie się czyta, pozycje jednak poleciłbym młodszym graczą. Pomysł kola jakoś mnie nie zachwycil ale calość jest bardzo dobra.


Master

Przyjemnie się czyta/gra. A użytkownikom Jedi i Storn polecam najpierw zapoznać się ze słownikiem, a później wrócić do komiksów.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie