Komentarze do produktu: Warhammer FRP - Wieże Altdorfu

Druga część kampanii Ścieżki Przeklętych


Weteran
Archarion [ dodano: 06.01.2016 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Kupiłem drugą edycje młotka z sentymentu. Uwielbiam klimat warhammera i pomimo tego, że znane są mi inne systemy, młotek pozostanie na zawsze w czołówce. Co do samej publikacji dostajemy pięknie wydany podręcznik pełen ilustracji i mapek - ułatwiających MG zadanie. Sam cykl przygód w nowym młotku jest troszkę sztampowy ale mi osobiście przypadł do gustu bowiem nie poszukuje w grach tego typu 100% odwzorowania życia codziennego ale właśnie troszkę naiwności i dobrej zabawy. Polecam każdemu miłośnikowi świata warhammer. Wydaje mi się, że naprawdę warto mieć go na półce.
2
Magister
Iesthir [ dodano: 28.02.2015 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Kolejna część kampanii Ścieżki przeklętych. Tym razem zawiera opis Altdorfu i przyległości.

Przygoda ciekawa i wciągająca, sprawdzi się zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy.

tym razem w twardej oprawie jak należy :)
1
Gogles [ dodano: 06.11.2014 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
1. Wykonanie. Twarda oprawa na bardzo duży plus. 5/5 2. Grafika i teksty. Jeżeli chodzi o grafikę to rzecz gustu. Osobiście sądzę że jest dobra. Tekst według mnie bez błędów dobrze się czyta. 5/5 3. Informacje. Kolejna część super kampanii. Bardzo dobry opis miasta. 5/5 4. Ogólnie: Polecam każdemu, nie tylko jako książkę do kolekcji.
1
Skryba
StaryMarych [ dodano: 12.09.2014 ]
Już nie tak liniowa jak pierwsza część, co jest zdecydowanym plusem. Ciekawy system ze zdobywaniem uznania u kontaktów. Mnie osobiście bardzo przypadł do gustu. Tutaj taka rada dla prowadzących Wieże Altdorfu: rozpiszcie sobie wcześniej ten system, ale nie trzymajcie się zbyt sztywno tych punktów i progów punktowych do zdobywania informacji. Nie chodzi mi o ujawnianie sekretów postaci na starcie, ale darujcie graczom jak zabraknie im punktu, a dana informacja sprawi, że kampania lepiej się potoczy. Polecam. Według mnie najlepsza część kampanii.
2
Weteran
Mad Pablo [ dodano: 01.06.2014 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Moim zdaniem najlepsza część trylogii. Co prawda przygody nie są szczególnie dokładnie rozpisane a raczej są one punktem wyjścia dla przygotowania własnych scenariuszy ale osadzone są one w ciekawym klimacie i dodatkowy opis Altdorfu na pewno wzbogaci rozgrywkę.
4
Kakulus1 [ dodano: 22.05.2014 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Ostatnio odświeżyłem sobie starego młotka, mogłem porównać z najnowszą edycją. System trochę inny ale nic się nie zestarzał, zwłaszcza dla fanów :-) W tej cenie nic lepszego się nie znajdzie, zwłaszcza biorąc pod uwagę możliwość wykorzystania po lekkiej konwersji materiałów w młodszym rodzeństwie.
0
Major
Michał Stępowski [ dodano: 19.12.2013 ]
Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji
Twarda, solidna oprawa - to plus. Minus - sama przygoda jest pełna intryg i kombinacji (chociaż oczywiście nie dla każdego musi być to wada). Niemniej jednak więcej tu chodzenia, śledzenia i dyskusji niż realnych działań czy walki. Po rozegraniu Popiołów Middenheim ta przygoda sprawiała wyjątkowo monotonne wrażenie.
0
Kamil Remigiusz Wiekiera [ dodano: 16.11.2013 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Jak dla mnie must have,dla każdego kto chce się wgryźć głęboko w uniwersum Warhammera. Solidny opis miasta + miodna kontynuacja "Ścieżek Przeklętych" :>. Polecam.
3
Michał Matukin [ dodano: 27.12.2012 ]
Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji
Ponownie dodatek przedrukowany z I edycji nawet bez znaczących usprawnień. Kampania nabiera rumieńców. Na plus zasługuje stosunkowo duża swoboda w poczynaniach graczy.
0
Radosław Grzanka [ dodano: 19.06.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Wspaniały opis Altdorfu. Już dla samego opisu warto nabyć ten dodatek.
2
Grzegorz Sarach [ dodano: 22.02.2012 ]
Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji
Wykonanie książki oraz znajdujące się w niej opisy miasta oraz dodatki oceniam dobrze. Bardzo ubarwiło to wyobrażenie całej drużyny o otaczającym świecie. Problemem natomiast okazała się sama kampania, była ona za wolna i za dużo wymagała od graczy aby dobrze się oni bawili. Całość oceniam na 3.
0
Grzegorz Sarach [ dodano: 22.02.2012 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Moim zdaniem jest to dobry podręcznik dla każdego kto grywa w warhammera. Treść oceniam na 4 a samo wykonanie książki na 4+. Przejście kampanii zajęło mojej drużynie 3 długie sesje i choć nie jest to wiele to jednak nie długość ale jakość ma tu kluczowe znaczenie. Polecam.
1
Tomasz K. [ dodano: 22.09.2011 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Ciekawa przygoda... Epicka intyga w samym sercu Imperium! Przygoda może być trochę trudna do poprowadzenia dla początkujących MG, ale jej rozegranie daje mnóstwo frajdy... Polecam!
0
Marcin Kamiński [ dodano: 06.12.2010 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Super stosunek jakości (i ilości) do ceny, do wykorzystania w różnych systemach. Warto pamiętać, że były wcześniejsze edycje WHFRP...
3
Jaromir Krawczykiewicz [ dodano: 23.10.2010 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
super książka aż musiałem ją kupić jeszcze raz by dać koledze bo sama mnie tak wciągnęła że nie mogłem jej pożyczyć
0
Artur Jeziorski [ dodano: 18.12.2009 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Kampania trochę trudniejsza i wymagająca od MG więcej pracy niż pierwsza część (Middenheim). Głównie ze względu na całkowicie otwartą strukturę (brak wyodrębnionych konkretnych przygód oraz punktów docelowych, poza rozpoczęciem oraz zakończeniem). Główną wagę postawiono tutaj na kontakty społeczne i rozmowy z arystokracją (chociaż walki też nie zabraknie). Jeśli ktoś lubi takie klimaty, albo potrzebuje odskoczni, to polecam.
2
Robert Wyduba [ dodano: 07.12.2009 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Tak jak każdy dodatek do warhammera dla mnie jest ideałem.
kolejna część świetnej kampanii, do tego nie straciła na napieciu jak nie które z kolejnych cześci
1
Filip Tręda [ dodano: 26.11.2009 ]
Właśnie zamówiłem podręcznik. Wizualnie oraz patrząc na oceny zapowiada się naprawdę dobrze.
0
Karol Woźniczak [ dodano: 04.01.2009 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Przygoda zdecydowanie ciekawsza niż część dziejąca się w Mieście Białego Wilka. O wiele bardziej rozbudowana, pozbawiona liniowych i bardzo łatwych etapów. Dziejące się równocześnie wątki nadają przygodzie bardzo ciekawy charakter.
Opis miasta również bardziej mi się podobał. Rady dotyczące walk, skradania się i spotkań nie zawsze są odkrywcze, ale często mogą się przydać.
0
Grzegorz Kosiorowski [ dodano: 20.08.2008 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Chyba najlepsza część kampanii.
Opis miasta - jak dla mnie może być.
Za to przygoda - bardzo elegancka, bez dziwnych fragmentów z pierwszej części. Przemyślana, dająca pole do popisu graczom, mająca kilka możliwości zakończenia - po prostu na poziomie dodatków do I edycji. Polecam.
3
Jędrek Zwierzchowski [ dodano: 06.08.2008 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Ten dodatek bardzo mile mnie zaskoczył. Opis miasta jest zupełnie inny niż w poprzedniej części kampanii, ale zdecydowanie bardziej uniwersalny i przydatny. Trochę mi nie pasuje pomysł ze zmianami układu ulic w mieście i z budynkami kolegiów, ale to szczegół. Przygoda też ciekawsza niż w poprzedniej części i, co ważne, nie liniowa.
2
Jaromir Krawczykiewicz [ dodano: 10.07.2008 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
fajna książka druga cześć ścieżki przeklęty i fajne profesje
0
Łukasz Gajda [ dodano: 16.06.2008 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Bardzo dobra, trzymająca klimat przygota. Ciekawa i nieliniowa. Opis miasta taki sobie, ale podręcznik naprawdę wart polcenia.
0
Poszukiwacz
Shin Ryu [ dodano: 05.11.2007 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Zapowiada się ciekawa wycieczka po stolicy Imperium. Podręcznik pięknie opisuje i pokazuje Altdorf. Jeśli masz pierwszą część kampanii, powinieneś mieć i drugą...
Polecam!
0
Michał Urbisz [ dodano: 16.09.2007 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Druga część jest poprostu świetna. Moim zdaniem najlepsza z pośród 3 części wchodzących w skład ścieżek przeklętych a udało się już mojej drużynie przebić przez wszystkie 3 więc wiem co mówie. Zupełnie nieliniowa fabuła i wrzucenie graczy w wir polityki i personalnych zależności między postaciami to poprostu coś pięknego. Jest o wiele trudniejsza do prowadzenia niż pierwsza część ale za to przynosi o wiele więcej zabawy graczą którzy nie tylko cenią gonienie po lasach i grobowcach w celu zabijania potworów. Polecam!!!
0
Mateusz Skokowski [ dodano: 26.06.2007 ]
Wieża Altdorfu nie ustępują Popiołom Middenheim.
Jest to scenariusz nieliniowy, który może się skończyć na wiele sposobów. Jest również element intrygi pomiędzy wysoko postawionymi postaciami Altdorfu. Może sprawiać problemy dla początkującego MG ze względu właśnie na nieliniowość i zbytnie "puszczenie w samopas" graczy, jednak naprawdę warto kupić Wieże przynajmniej przez wzgląd na bogaty opis Altdorfu. POLECAM!
0
Przemyslaw Kowalski [ dodano: 22.04.2007 ]
Skoro to kampania to kupic trzeba. No przygoda, no taka sobie przygotowa, starych graczy nei zaskakuje. Pchanie kamienia pod gorke.
0
Weteran
Mikołaj Kamiński [ dodano: 23.03.2007 ]
Druga część kampanii nie ustępuje jakością pierwszej. Ważnym elementem dodatku jest dość szczegółowy opis drugoedycyjnego Altdorfu, z kolegiami magii i wszystkim, co się zmieniło od poprzedniej edycji. Swoją drogą podobno układ ulic Altdorfu ciągle się zmienia i w związku z tym nie da się stworzyć jego dokładnej mapy... w podręczniku jednak takowa jest :)
2
Pionier
Wolf [ dodano: 01.03.2007 ]
Druga czesc kampanii. Moim zdaniem zdecydowanie lepsza od pierwszej. Prawie kompletnie nieliniowa, gracze moga robic co im sie (prawie) zywnie spodoba.
0
misio_rulez [ dodano: 22.02.2007 ]
Bardzo dobry opis miasta ! ponadto dodam, że cała ta kampania, począwszy od 'popiołów middenheim' jest naprawdę na wysokim poziomie. Bardzo duża ilość wątków. Ciekawie a jednocześnie przyjemnie się czyta :)
0
Bunio [ dodano: 03.02.2007 ]
Bardzo dobrze przygotowany dodatek.
Choć mi osobiście brakuje tam jeszcze dokładnego położenia każdego z kolegiów magii ale cóż...
Przygoda... przygoda jest ciekawsza niż w części pierwszej.
0
Krzysztof [ dodano: 02.02.2007 ]
Druga część trylogii warhammera trzyma poziom pierwszej części, tak pod względem treści jak i wydania. Opis altdorfu pełny i pozwalający zobaczyć go prawie na żywo. Również daje on pełnągammę możliwości rozgrywania przygód w tym miescie.
0
Adam Mikołajczyk [ dodano: 10.12.2006 ]
Właśnie kończe czytać ,, Popioły Middenheim" i ta przygoda jest na prawde ciekawa i oczywiście szczerze polecam wam ,, Wieże Altdorfu". Aha radze na prawde zacząć ,,Scieszke przeklętych" od jakiś początkowych profesji bo nie ma tam za wiele silnych przeciwników.
Pozdrawiam was !!
0
Weteran
Paweł Wrzosek [ dodano: 04.12.2006 ]
Druga część kampanii "Ścieżki Przeklętych" jest wyzwaniem zarówno dla graczy jak i MG. Wiele wątków, walka, dyplomacja i niebezpieczeństwo czychające z wielu stron. Z pewnością warto zakupić ten dodatek.
0
Aaron Welman [ dodano: 23.11.2006 ]
Polecam wszystkim ten produkt. Bardzo dobry, rozniacy sie od 2 czesci przedewszystkim pod wzgledem watku. Jak w "Popiolach Middenheim" mielismy do czynienia raczej z liniowa fabula, tak w "Wiezach Altdorfu" mamy zupelnie cos przeciwnego. Zaproponowano kilka, bardzo fajnych zakonczen, choc oczywiscie BG moga tak pokierowac rozgrywka, ze MG bedzie musial stworzyc alternatywe. Z tego wzgledu, ze trzeba opanowac cala nieliniowa fabule, prowadzacy powinien posiadac juz pewne doswiadczenie, gdyz poprostu sie pogubi w tym wszystkim. Ponadto mamy nowa profesje (gazeciarz ^^), oraz szczegolowy opis Altdorfu. Goraco polecam, must have dla szanuajcego sie MG.
0
dodaj swój komentarz
© 2003-2019 REBEL.pl
sklep@rebel.pl